MEIST2018-04-10T11:47:11+00:00

Tere tulemast Akademikliniken Skin Care Estonia kodulehele!

Meil on hea meel esindada Rootsi plastilise- ja rekonstrueeriva kirurgia samanimelist nahahooldussarja  Eestis.  Akademikliniken Cosmeceuticals tootesari loodi 2005 aastal Rootsis plastikakirurgide, dermatoloogide ning biokeemikute koostöös, mis toetas esiti just Akademikliniken plastikakirurgia klientide näonaha eel- ja järelhooldusi. Sari on mõeldud professionaalidele töötamiseks ilukliinikutes, laserprotseduure teostavatele spetsialistidele, plastilise kirurgia klientidele eel- ja järelhoolduseks (kodune hooldus),  esteetiliste ja rekonstrueerivate näohoolduste protseduure teostavatele salongidele ja/või kliinikutele. Samuti ilusalongidele, kus töötavad kõrgema kvalifikatsiooniga kosmeetikud ja iluspetsialistid.

Akademikliniken Skin Care Estonia pakub tooteid professionaalseks hoolduseks, kui ka koduseks hoolduseks kõiki näonaha vajadusi arvestavaid tooteid. Olgu selleks õrn näonaha puhastus või korralik seerum ja öine näonaha niisutus. Kõikide toodetega saate tutvuda meie kodulehel ning koduhooldustooteid osta meie e-poest. Professionaalidel, kes soovivad sarjaga tutvuda, palume pöörduda koolitusinfo ning tootematerjalide jaoks e-posti teel. Professionaalne tooteliin sisaldab kliinilisi ensüümhappeid, mis toimivad nahka säästvalt, kuid väga tõhusalt. Unikaalsed hooldused tagavad silmnähtavad tulemused juba peale esimest protseduuri. Akademiklinikeni ilukirurgide teadmised naha vananemisest, struktuurist ning psühholoogiast tõid turule unikaalse toote, mis tagab ideaalse naha ja ilu koosluse iga inimese ellu.

Akademikliniken ilukirurgia ametlik kodulehekülg akskincare.se. Iga aasta juuni kuu alguses toimub Rootsis, Stockholmis ilukirurgia sümpoosium-kongress, millest saate ligemalt lugeda aadressil www.beautythroughscience.com. Sümpoosiumi moto on “Beauty Through Science”, mis on olnud ka Akademikliniken Skin Care nahahooldussarja motoks – Ilu läbi teaduse.

Professionaalne tooteliin sisaldab kliinilisi ensüümhappeid, mis toimivad nahka säästvalt, kuid väga tõhusalt. Unikaalsed hooldused tagavad silmnähtavad tulemused juba peale esimest protseduuri. Akademiklinikeni ilukirurgide teadmised naha vananemisest, struktuurist ning psühholoogiast tõid turule unikaalse toote, mis tagab ideaalse naha ja ilu koosluse iga inimese ellu.