PROFESSIONAALILE2018-11-14T22:48:48+00:00

Täname, et olete leidnud aega meie kodulehe külastuseks!

Loodame, et leiate ilumaailmas särava tähe just Akademikliniken Skin Care toodete näol ning sadu õnnelikke kliente. Oleme Teile meeleldi sellel teel abiks. Akademikliniken Skin Care pakub professionaalidele kliinilise ensüümhappe hooldustooteid ilusalongidele, laserkliinikutele, plastikakirurgia ja rekonstrueeriva kirurgia patsientidele, esteetilise näokirurgia praksistele müügiks näohooldustooteid kui ka igapäevaseks klientide professionaalseks hooldamiseks.

Pure Akademikliniken Peel happed sisaldavad glükool-, piim- ja salitüülhappeid, mis aktiveeritakse ensüümidega. Protseduurid on teostatavad ainult selleks ette nähtud salongides, ilukliinikutes, praksistes ning ei ole mõeldud jaemüügiks ega tarbeks.

Professionaalidele on koostatud erinevad stardi- ja hoolduspaketid, mis aitavad mugavalt ja efektiivselt alustada tööd ilumaailmas. Lisainfo jaoks palume pöörduda e-posti teel. Stardipaketiga kaasneb põhjalik tootekoolitus ning kõik vajalikud materjalid eesti- ja inglise keeles.
Võimalik tellida kommunikatsiooni-, reklaami-, kujunduse-, veebitoe terviklahendus optimeerimaks ning täiendamaks Teie tööd!